Drodzy Uczniowie!

W-MODN w Elblągu ogłasza kolejną edycję wojewódzkiego konkursu fotograficznego o tematyce przyrodniczej pt. PODRÓŻE W NATURZE 2025.

W roku szkolnym 2025/2026 temat konkursu to „Przyroda Polski – misterium życia i apoteoza piękna".

Zdjęcia wykonane zgodnie z regulaminem plus inne wymagane dokumenty proszę dostarczyć do 15 października 2025 do sali 28 lub przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zainteresowanych uczniów zapraszam do szczegółowego zapoznania się z regulaminem, który jest dostępny na stronie W-MODN w Elblągu.

Link do konkursu:

https://wmodn.elblag.pl/wojewodzki-konkurs-fotograficzny-podroze-w-naturze-2025

Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie.

Anna Martyna