Poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w miejskich uroczystościach z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Po Mszy Świętej w Katedrze św. Mikołaja delegacja wzięła udział w oficjalnej części obchodów, która odbyła się na Placu Katedralnym. Uroczystość miała podniosły charakter i odbyła się z udziałem Prezydenta Elbląga oraz Orkiestry Wojskowej, w asyście której maszerował nasz poczet sztandarowy.