Dziś klasa 1E postawiła na aktywny spacer śladami historii naszego miasta. Głównym punktem programu była elbląska katedra, a konkretnie – jej imponująca wieża! ​Nieliczni śmiałkowie podjęli wyzwanie i pokonali aż setki krętych schodów (to blisko 97 metrów wysokości!), by zameldować się na punkcie widokowym. Wysiłek się opłacił – przy dzisiejszej pogodzie, panorama Elbląga i okolic zapierała dech w piersiach! ​Po zejściu na ziemię uczniowie udali się na spacer urokliwymi uliczkami Starego Miasta.