Poczet sztandarowy naszej szkoły wziął dziś udział w miejskich obchodach 81. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie. Uroczystości odbyły się przy grobach Aliantów na elbląskim Cmentarzu Agrykola. W wydarzeniu uczestniczyli samorządowcy, mieszkańcy oraz przedstawiciele służb i organizacji, którzy wspólnie oddali hołd ofiarom największego konfliktu zbrojnego w historii świata.