Maciej Wawrzyniak z klasy 1a zajął 3. miejsce podczas zawodów MTB Bażantarnia XC w kategorii mężczyzn 14–29 lat.
To już kolejny sportowy sukces Maćka, dlatego tym bardziej cieszymy się, że w naszej szkole mamy tak utalentowanego ucznia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć oraz niegasnącej pasji do sportu!